پکیج ایران رادیاتور، انتخابی درست

پکیج ایران رادیاتور می‌تواند برای شما که به دنبال یک پکیج با کیفیت هستید، حرف آخر را بزند. ایران رادیاتور برندی است که به دلیل سابقه بسیار طولانی در تولید محصولات گرمایشی در ایران، توانسته است نظر مثبت بسیاری از خریداران را به محصولات خود جلب نماید.

پکیج‌های ایران رادیاتور نیز که در حدود بیست سالی است که وارد چرخه محصولات تولیدی این کارخانه صنعتی شده اند، به دلیل کیفیت بالایی که دارند توانسته‌اند با پکیج‌های برندهای خارجی و مخصوصا ایتالیایی رقابت تنگاتنگی داشته باشد.

پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور

از جمله ویژگی‌های مهمی که در پکیج ایران رادیاتور می‌توانید ببینید، کیفیت بالای قطعات پکیج است. این قطعات همگی در بهترین آزمایشگاههای کشور ایتالیا تست شده و توانسته‌اند استانداردهای بالای بین المللی را به خود اختصاص دهند. درست به همین دلیل است که به جرات می‌توانیم بگوییم که پکیج‌های ایران رادیاتور عمر مفید بالایی دارند.

چرا سرویس دوره‌ای کالاهای مصرفی مهم است؟

پکیج ایران رادیاتور هم مانند بسیاری از کالاهای مصرفی دیگر برای دادن بهترین بازدهی نیاز است که به طور دوره‌ای مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد. حتی اگر دستگاه به نظر شما نیازی به بررسی نداشته باشد باز هم نباید سرویس آن را به تعویق بیندازید و انجام ندهید.

دستگاه‌های گرمایشی همچون پکیج‌ها به دلایل مختلف ممکن است دچار اشکالات ریز و جزئی به مرور زمان شوند. اگر شما به موقع به رفع این اشکالات بپردازید، به طور حتم از وقوع نقص‌های بعدی در دستگاه خود جلوگیری به عمل آورده اید. به این ترتیب هم از پرداخت هزینه‌های بالا جلوگیری کرده‌اید و هم اینکه مشکل دستگاه شما بغرنج نشده است.

سرویس کار حرفه‌ای و مجاز می‌تواند مانع از این شود که پکیج شما دچار آسیب‌های جدی شود. البته باید در انتخاب یک سرویس کار هم نهایت دقت را داشته باشید. مبادا با انتخاب فردی که تخصص کافی ندارد، مشکلات پکیج شما چندین برابر شود!

سرویس انواع پکیج

سرویس انواع پکیج

سرویس‌های دوره‌ای پکیج ایران رادیاتور

به طور کلی سرویس‌های دوره‌ای که یک سرویس کار مجاز انجام میدهد شامل اقداماتی عمومی است که معمولا برای انواع پکیج‌ها در نظر گرفته می‌شود.

اقداماتی که معمولا حالت پیشگیرانه دارند و با انجام به موقع آن‌ها مانع از این می‌شوند که پکیج نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا کند. این اقدامات می‌تواند شامل دو نوع فعالیت به طور کلی باشد. سرویس‌های دوره‌ای و سرویس کامل قطعات.

سرویس کامل یعنی تمام قطعات به طور تک تک مورد بررسی قرار بگیرند و مشکلات احتمالی آن‌ها شناسایی شود. اما سرویس‌های دوره‌ای قبل از فصل زمستان و بعد از آن انجام می‌شود. اقداماتی که به عنوان سرویس توسط یک سرویس کار

صورت می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

رسوب گیری

یکی از اقدامات اولیه و اصلی که هر تعمیرکار و یا سرویس کاری روی هر پکیجی انجام می‌دهد، رسوب‌زدایی از لوله‌ها و قطعات داخلی پکیج است. معمولا آب شرب بسیاری از شهرهای ایران املاح بالایی دارند و به همین دلیل مشکل رسوب در اکثر لوله کشی‌ها و دستگاههایی مثل پکیج‌ها وجود دارد. اگر رسوب‌زدایی پکیج به موقع انجام نشود، با افت فشار آب روبرو خواهید شد و در نتیجه گرمای مطبوع مورد نظرتان هم تامین نخواهد شد. علاوه بر اینها عمر مفید دستگاه شما هم کم خواهد شد.

کنترل فشار آب

سرویس کار پکیج می‌داند که تنظیم فشار آب برای درست کارکردن دستگاه بسیار اهمیت دارد.
تنظیم شیرگاز، تنظیم حرارت، آزادسازی پمپ سیرکولاسیون

به طور کلی تنظیمات مدارات سرمایشی و گرمایشی در هر پکیج، یکی از مهمترین اقداماتی است که یک سرویس کار باید انجام دهد. مثلا با تنظیم و بررسی شیر گاز و پیچ و مهره‌های آن، فشار گاز هم کنترل می‌شود. در غیر اینصورت و باعدم تنظیم فشار گاز، به پکیج فشار زیادی وارد می‌آید. یا در مثال بعدی با بررسی ترموستات و شیرهای روی رادیاتور، حرارت را می‌توانید به راحتی کنترل کنید.

بررسی عملکرد دقیق دودکش پکیج

پکیج ایران رادیاتور یا دارای فن است یا دودکش. اگر دارای دودکش است باید به طور دقیق مسیر این دودکش بررسی شود تا مبادا دچار گرفتگی و انسداد باشد. گرفتگی مسیر دودکش پکیج همان و خدای نکرده گازگرفتگی افراد داخل منزل و خطر مرگ هم همان!

هواگیری پکیج و رادیاتور

حتما شما عزیزان در شروع فصل سرما، هواگیری رادیاتورهای منزل و محل کار خود را انجام داده اید. با انجام هواگیری راندمان مصرف انرژی و تولید گرمای مطبوع بیشتر خواهد شد. در این میان لازم است سرویس کار مجاز، هواگیری پکیج را هم انجام دهد.

پیچ تنظیم فشار

پیچ تنظیم فشار

بهترین زمان سرویس پکیج‌ها چه زمانی است؟

اگر پکیج ایران رادیاتور را به تازگی مورد استفاده قرار داده اید، بهتر است سرویس آن را هر ۶ ماه انجام دهید. به این ترتیب به سرعت اشکالات احتمالی را می‌توان تشخیص داد. اگر پکیج را چند سالی است استفاده می‌کنید، سرویس آن را باید سالیانه انجام دهید. بهترین زمان برای انجام سرویس سالیانه هم قبل از شروع فصل زمستان است.

چیزی که این میان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، سپردن کار به یک سرویس کار خبره است. اگر سرویس‌های کلی و دوره‌ای را به افراد غیر متخصص و تازه کار بسپارید، شک نکنید که در زمان بسیار کوتاهی مجبور خواهید شد که از تعمیرکار باید برای تعویض قطعات پکیج خود استفاده کنید.

سرویس کار حرفه‌ای در غرب تهران

ما در مجموعه خود از بهترین و کاربلدترین متخصصان برای سرویس پکیج ایران رادیاتور استفاده می‌کنیم. اگر در نواحی غرب تهران ساکن هستید، ما برای سرویس پکیج شما در اسرع وقت کارشناسان خود را اعزام می‌کنیم. دانش فنی و تجربه زیاد سرویس کارانی که ما برای شما اعزام می‌کنیم خیال شما را بابت تعمیر و سرویس دوره‌ای پکیج‌تان راحت می‌کند. در صورت نیاز به تعویض قطعه ما از انواع اصل استفاده می‌کنیم و خیال شما را از این بابت راحت می‌کنیم.

در پایان لازم است یادآوری کنیم که پکیج ایران رادیاتور با وجود کیفیت بالایی که دارد نیاز به سرویس‌های هماهنگ و دوره‌ای برای بیشتر شدن عمر مفید خود نیز دارد.

جهت تعمیر و سرویس پکیج های بوتان، گلدیران و ایساتیس روی لینک ها کیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *