پکیج ایران رادیاتور نامی آشنا برای خانواده‌ها

پکیج ایران رادیاتور یکی از قدیمی‌ترین و معروفترین برندهای تولیدکننده سیستم‌های گرمایشی است.

این نام آشنا که اکثر خانواده‌ها با نسل‌های اول آبگرمکن‌های گازی آن را می‌شناسند، از اواسط دهه ۸۰ شروع به تولید پکیج‌های زمینی و دیواری کرده است.

تعمیر و سرویس پکیج

تعمیر و سرویس پکیج

خوشبختانه تا امروز هم توانسته است تولیدات بسیار با کیفیتی را روانه بازار مصرف کشور کند. یکی از مشخصه‌های اصلی تولیدات این شرکت استفاده از قطعات اصل ایتالیا می‌باشد.

همچنین این قطعات آزمایشهای بسیار متنوعی را برای کسب مجوز تولید از سر گذرانده‌اند. به طوری که تمام این تجهیزات دارای استانداردهای بین المللی شده اند.
تعمیرکار مجاز برای رفع مشکلات احتمالی که به مرور زمان برای انواع پکیج‌های تولیدی ایران رادیاتور ممکن است پیش بیاید، باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد. به هر حال رفع نقص یک سیستم، احتیاج به گذراندن دوره‌های تخصصی دارد. دوره‌هایی که زیر نظر کارشناسان ارشد طی شده باشد. ما در این مقاله به این موضوع مهم خواهیم پرداخت.

آیا سرویس کار و تعمیرکار، وظایف مشابه دارند؟

همه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، در طول یک سال نیاز به سرویس‌های دوره‌ای دارند. سرویس کار در حقیقت متخصصی است که به انجام این سرویس‌های دوره‌ای می‌پردازد.

این سرویس‌های دوره‌ای لزوما به معنای مشکل دار بودن سیستم نیست! بلکه مجموعه عملیاتی است که بر روی سیستمی مانند پکیج‌ها صورت می‌گیرد تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

در حقیقت جمله معروف پیشگیری بهتر از درمان است، دقیقا مصداق سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند باشد. همچنین زمان شروع به کار دستگاه هم از سرویس‌کاران برای نصب استفاده می‌کنیم.

تعمیرکار معمولا به کارشناسی اطلاق می‌شود که در زمان بروز مشکل اساسی در عملکرد پکیج‌ها و یا نیاز به تعویض و تعمیر قطعات آن‌ها، باید ورود پیدا کند.

اما در حالت کلی در کشور ما سرویس کار و تعمیرکار تفاوت چندانی با هم ندارند و هر دو می‌توانند وظایف گفته شده را به طور مشترک انجام دهند. مهم در این میان میزان تخصص و مهارت این افراد است. به عبارتی مجاز بودن آن‌ها بسیار مهمتر از مسائل دیگر است.

ویژگی‌های سرویس‌کاران پکیج

اکثر شرکت‌های بزرگ مانند ایران رادیاتور برای محصولات خود مثل پکیج ایران رادیاتور، نمایندگی‌های خاصی در سراسر کشور در نظر می‌گیرند.

وجود نمایندگی‌ها و مجوز فعالیت آن‌ها از طرف یک شرکت، اهداف مختلفی را دنبال می‌کند. یکی از مهمترین آن‌ها خدمات بعد از فروش است. مثل سرویس یا تعمیرات دستگاه.

نمایندگی‌های مجاز تعمیرات پکیج‌های ایران رادیاتور، این اطمینان را به مشتری می‌دهند که در صورت بروز مشکل می‌تواند به کارشناسی که دوره‌های تخصصی تعمیرات را به شکل ویژه برای (آن محصول)، در شرکت تولیدکننده گذرانده است، رجوع کند.

تخصص ویژه یک سرویس کار

از حرفهای پاراگراف قبلی می‌توانیم دریابیم که گذراندن دوره‌های تخصصی و فنی از مهمترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های یک سرویس کار است. دیگر دوره‌ای که با آزمون و خطا افراد به اصطلاح استادکار می‌شدند، گذشته است!

تجربه و مهارت بالا

دومین اصل برای اطمینان مشتری از سپردن دستگاه به یک نمایندگی مجاز، تبحر و تجربه فرد است. هر چقدر سال‌های بیشتری او به این کار مشغول بوده باشد، به طور قطع دانش و تجربه بیشتری را پشت سر گذاشته است.

ضمانت حسن انجام کار

منظور ما این نیست که یک تعمیرکار باید ضمانت نامه کتبی به مشتری، برای انجام درست تعمیر، بدهد! بلکه منظور دادن همان اطمینان خاطر به مشتری است و اینکه در صورت بروز مجدد مشکل، پیگیری از طرف نمایندگی تا زمان حل مشکل وجود خواهد داشت.

استفاده از قطعات اصل و آگاهی مشتری از این مسئله

اگر پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکلی شده باشد و نیاز به تعویض قطعه پیداکند، اولین توقع شما از تعمیرکار چیست؟

قطعا اکثر شما عزیزان دغدغه‌ای به نام (عدم استفاده از قطعه تقلبی و بی‌کیفیت) را در پاسخ خواهید گفت.

احترام به این دغدغه مشتریان و در نتیجه استفاده از قطعات اصل تا حد ممکن یکی از ویژگی‌های موسسات مجاز تعمیر و سرویس پکیج‌ها می‌باشد.

در صورت استفاده از قطعات متفرقه لازم است حتما این موضوع با مشتری در میان گذاشته شود و او را از این مساله آگاه کرد.

خوش انصافی و خوش قولی

تعمیر و سرویس پکیج

تعمیر و سرویس پکیج

بسیاری از مردم وقتی سروکارشان با تعمیرات و تعمیرکاران می‌افتد، خوش انصاف بودن یا نبودن آن‌ها و همچنین خوش قولی و تعهدشان یا برعکس، به ذهن‌شان متبادر می‌شود.

به طور حتم اگر موسسه و یا نمایندگی این دو مورد بسیار مهم را سرلوحه کار خود قرار دهد، به یکی از پرمشتری‌ترین موسسات تعمیراتی تبدیل خواهد شد.

سرویس کار پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران

درکلانشهر تهران به دلیل گستردگی و وسعت شهری و همچنین معضلات بزرگ و کوچکی که گریبان این شهر را گرفته (مثل ترافیک و شلوغی) نیاز به این دارید که برای انجام تعمیرات و یا سرویس پکیج ایران رادیاتور خود، حتما به نزدیکترین مرکز معاینه و تعمیر مراجعه داشته باشید.

حال اگر مرکزی خوشنام با سابقه خوب در این زمینه، کار را برای مشتریان راحت کند و دسترسی آن‌ها را به خدمات تعمیراتی خودش آسانتر نماید، مسلما برگ برنده خوبی را نسبت به همکاران خواهد داشت.

اگر در شرق تهران ساکن هستید و به دنبال سرویس کار مجرب یا تعمیرکار ماهر برای سرویس و یا تعمیر پکیج خود می‌گردید، می‌توانید از خدمات ما در شرق تهران استفاده کنید.

بدون نیاز به جابه‌جایی و در اسرع وقت می‌توانید کارشناسان ما را در محل کار و یا منزل خود ببینید. ما همیشه و در همه حال پاسخگوی شما مشتری عزیز خواهیم بود.

کلام نهایی

پکیج ایران رادیاتور سابقه‌ای درخشان در بین انواع تولیدات دیگر این برند، داشته است. شما با خرید محصولات این شرکت می‌توانید از خرید خود برای مدت طولانی راضی باشد. می‌توانید بدون دغدغه هم به راحتی از آن‌ها استفاده کنید.

پکیج‌های این شرکت نیاز به سرویس‌های دوره‌ای ماهانه و سالیانه دارند. به همین منظور بهتر است تخصصی‌ترین و با سابقه‌ترین مراکز سرویس را بدین منظور انتخاب نمایید.

جهت تعمیر و سرویس پکیج های بوتان، گلدیران و ایساتیس روی لینک ها کیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *