ارور E2 یا ۸۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور چیست؟

ارور ۷۰ ۸۰ ایران رادیاتور یا e2 که در دستگاه های آنالوگ با کد خطا ۷۰ ۸۰ و در دستگاه های دیجیتال با ارور e2 نمایش داده می‌شوند.

در صورتی که از پکیج ایران رادیاتور استفاده می‌کنید ممکن است ارور ۷۰ ۸۰ را دیده باشید.

علل بروز ارور E2 یا ۸۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

مشکل در الکترود جرقه زن

الکترود جرقه زن اگر به هر دلیلی جرقه مناسب برای تشکیل شعله را ایجاد نکند در محفظه احتراق گاز پخش شده و شعله شعله را سنس نمی‌کند پس از سه بار این ترتیب عمل کرد انجام می شود علت اینکه جرقه زن به خوبی عمل نمی کند ممکن است خرابی الکترود باشد قطعی سیم و سرویس نادرست باشد که جرقه پس از مدتها سر الکترون را سولفاته می‌گیرد و جرقه درستی را ایجاد نمی کند بایستی الکترود جرقه زن را با سمباده نرم تمیز کرد و محل برخورد جرقه زن را با مسواک سیمی سمباده تمیز کرد در غیر این صورت ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد

کافی نبودن گاز محفظه احتراق

کم بودن فشار گاز محلی که کم پیش میاد این اتفاق بیفتد یکی از این علل است و تنظیم نبودن شیر گاز در قسمت مینیموم تشکیل شعله پایین تر از حد مجاز می باشد باعث بروز این مشکل می‌شود.

اشکال در برد پکیج

یکی از پارامترهای مهم در پکیج تشکیل شعله و شعله می باشد اگر مشکل از برد پکیج باشد ممکن است شغل تشکیل نشود و این ارور بیاید یا ممکن است شعله تشکیل شود و پس از چند ثانیه خاموش شود یعنی برد پکیج فید بکی از سمت الکترود یا حسگر شعله دریافت نکرده است.

تنظیم نبودن فاصله الکترود و حسگر شعله

فاصله الکترود جرقه زن و اسپیکر شعله بایستی ۳ تا ۵ میلیمتر باشد تا بتواند جرقه را بزند و پس از آن بتوانند شعله را به درستی در کمترین حالت ممکن تشکیل شعله اسکند

نداشتن دودکش و نصب نادرست

نداشتن دودکش در پکیج های ایران رادیاتور و عدم تخلیه دود و نکشیدن هوای مناسب باعث خاموش شدن پکیج میشود و دستگاه ارور عدم تشکیل شعله را می‌دهد.

حرف آخر

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و رفع این کد خطا بهتر است دارای تجربه مهارت و علم این کار را داشته باشید بنابراین توصیه می کنم در صورت بروز چنین مشکلی از تکنسین های مجرب تماس حاصل فرمایید حدالامکان از دستکاری پکیج خودداری نمایید.

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *