error-70-iranradiator

error-70-iranradiator


بیش از حد گرم شدن پکیج
دمای مبدل بیش از ۸۹ و کمتر از ۱۰۵ درجه است
بیش از حد گرم شدن پکیج دلایل زیادی دارد که باعث جوش آوردن. بالا رفتن بار دستگاه. ارور ۷۰ با بالا رفتن فشار در مدار و در نهایت خارج شدن آب از شیر اطمینان می‌شود.

دلایل ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

گرفتگی در مدار کوتاه
گرفتگی در مدار گرمایش
گرفتگی و رسوب در مدار دستگاه
پایین اومدن بار( فشار )دستگاه
خرابی و از کار افتادن پمپ
وجود هوا در مدار
خرابی اتونت(ایرونت)
معیوب بودن ترموستات و nts

دلیل اصلی ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

پایین آمدن موجود در سیکل گرمایش بیشترین آمار ارور ۷۰ می باشد که در مدار گرمایش به حداقل امکان رسیده و هوا درونه بوده و زمانی که هیچ آبی در مبدل اصلی نباشد1 و پس از چند ثانیه بعد از تشکیل شعله دما به بالای ۱۵۰ درجه رفته و ترموستات عمل می‌کند.

وجود هوا در دستگاه و خرابی اتونت

اتونت قطعه در بالای هوزینگ پمپ قرار میگیرد در اکثر پکیج ها
هوای وجود در مدار گرمایش را تخلیه می کند زمانی که این کار را به درستی انجام ندهد هوا موجود در پکیج وارد مبدل شده و دمای مبدل را بالا میبرد اتونت در اثر رسوب خرابی‌های مکانیکی احتمال دارد از کار بیفتد

رسوب در مبدل ها

رسوب در مبدلهای پکیج و پایین آوردن دبی آب و سرعت گردشه آب در مدار باعث می شود پس از تشکیل شعله در چند ثانیه دمای آب بالا رفته و ترموستات حد عمل می‌کند و همچنین روسو در مبدل ثانویه با پایین آوردن راندمان انتقال دما باعث بالا رفتن حرارت موجود در پکیج می‌شود.

معیوب بودن قطعاتی چون پمپ

ترمیستور و ان تی سی

خرابی پمپ به هر دلیلی آب را درون مبدل ها به چرخش در نیاورد و باعث ثابت ماندن آب در مورد دلیل اصلی شود و پس از چند ثانیه آب درون مبدل به جوش آمده و دمای مبدل را بالای ۸۹ درجه در ورد و این کافی است ترموستات عمل کند و کد ارور ۷۰ را نشان دهد
و همچنین ممکن است قطعاتی چون سنسور ها ترمیستور ها اسیب دیده باشند کافی نت ها به درستی عمل نکند و اطلاعات نادرستی را بدهند و این نامه ممکن است شماره کد ارور ۷۰ را ببینید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و رفع این کد خطا بهتر است دارای تجربه مهارت و علم این کار را داشته باشید بنابراین توصیه می کنم در صورت بروز چنین مشکلی از تکنسین های مجرب تماس حاصل فرمایید حدالامکان از دستکاری پکیج خودداری نمایید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *