ارور ۷۰ ۶۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور

error-40-60-70-package-iranradiatorpg


ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور

ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور ممکن است به دلایل مختلفی روی پکیج های آنالوگ نمایش داده شود، در یک جمله این ارور مربوط به عدم تخلیه دود می شود و ربط مستقیم به پرشر سوئیچ هوا و فن می باشد.

اگر به هر دلیلی پکیجتان دچار مشکل شد و نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور دارید حتما از تعمیرکار کاربلد و دوره دیده استفاده کنید تا بعدا دچار مشکل جدی یا متحمل هزینه های زیاد نشوید.

ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور

دلایل ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور

  • خرابی قطعات

این وضعیت نشان دهنده وصل بودن پرشر سوئیچ هوا می باشد.
زمانی که دستگاه در حالت خاموش است و پرشر سوئیچ وصل می باشد، نشان دهنده اختلال در عملکرد قسمت تهویه دستگاه است. در این حالت باید برد الکترونیکی دستگاه، سیم کشی و قطعه های مربوط به تخلیه دود را توسط تکنسین های با تجربه مورد تست و عیب یابی قرار گیرد.

مرحله اول

دکمه ریست را ۳ ثانیه نگه میداریم تا دو سه مرحله این کار را انجام می دهیم با دستگاه از نو استارت کند.
در صورتی که ارور برطرف شد می بایست از تکنسین های با تجربه کمک بگیریم.

احتمال اول این است که پرشیا هوا خراب شده باشد و در حالت وصل به برد اعلام کند زمانی که خاموش میباشد و کار نمی کند و پرشر هوا حالت وصل را به برد اعلام می کند ارور 40 60 70 را در پکیج ایران رادیاتور نمایش می دهد.

احتمال دوم

خرابی برد باعث ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور می‌شود.

پره دستگاه به دلایل مختلفی ممکن است عملکرد درستی را نداشته باشد و برق کافی به فن دستگاه نرساند و یا اطلاعات درستی از پرشر هوا دریافت نکند، در این صورت می بایست از یک سرویس کار ماهر کمک بگیرید تا بتوانیم تشخیص درست دهد و از هزینه های اضافه جلوگیری کند.

ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور

  • گرفتگی در ونتوری

ونتوری در قسمت تخلیه دود در فن قرار دارد که تخلیه دود را پرشر هوا و پرشین هوا ببرد اعلام می کند ونتوری توسط دو تا شلنگ به پرش هوا متصل است زمانی که در این شلنگ ها و قسمت ونتوری گرفتگی وجود داشته باشد و پیشرو آرا در حالت بسته نگه دارد باعث بروز مشکل می‌شود.

تجربه

جریان هوا و اختلاف فشار هوا

با یک مثال شروع می کنم تا مفهوم و تحلیل بهتری نسبت به این موضوع داشته باشد.

این اتفاق بیشتر در پکیج های که داخل خانه نصب شده است ایجاد می شود.

بیشتر در تابستان باعث بروز این مشکل می شود.

(زمانی که شما دودکش ارتفاع زیادی داشته باشد و در سطح پایین فشار هوا بیشتر در قسمت بالا فشار هوا کمتر است مثل دودکش های آشپزخانه ها که بدون فن دود را تخلیه می کند)

زمانی که پکیج در حال نصب است و شما از کولر های آبی یا در و پنجره باز باشد هوای بیشتری از محفظه دودکش خارج می شود و باعث فریب دادن پرشر هوا و اختلال در پکیج و ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور را ما مشاهده می‌کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *